Poznaj zakres usług naszego zakładu pogrzebowego w Nowym Sączu

Nasz zakład pogrzebowy w Nowym Sączu nie tylko organizuje uroczystości pogrzebowe, ale również zapewnia wszelką pomoc.

W każdym czasie i z każdego miejsca w powiecie nowosądeckim przewozimy ciała zmarłych do naszej chłodni. W Twoim imieniu załatwiamy wszystkie niezbędne formalności w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Posiadamy kaplicę, w której można pożegnać bliską nam, zmarłą osobę.

Świadczymy usługi pogrzebowe w Nowym Sączu na najwyższym poziomie

Świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe w Nowym Sączu. Posiadamy nowoczesny samochód przystosowany do przewozu zmarłych i zapewniamy, stosownie do potrzeb, transport z dowolnego miejsca.

Oferujemy profesjonalną kosmetykę i pośmiertną toaletę. Ceremonia pogrzebowa może być wzbogacona wzruszającą oprawą muzyczną, a naszemu zmarłemu w ostatniej drodze towarzyszyć może piękny akompaniament trąbek. Bliscy mogą wybrać trumnę dębową i sosnową spośród wielu wzorów, a także zamówić wieńce lub wiązanki kwiatów wykonane z kwiatów żywych lub sztucznych. Gwarantujemy obsługę bezgotówkową w ramach świadczeń ZUS i KRUS. Rozliczenie pogrzebu następuje wówczas po przyznaniu zasiłku.

Zakład pogrzebowy w Nowym Sączu - profesjonalny i nowoczesny

W zakładzie pogrzebowym w Nowym Sączu można skorzystać z pomocy podczas modlitwy różańcowej.

Nasz pracownik poprowadzi różaniec w sposób odpowiedni i nabożny. Oferujemy również napisanie podziękowań pogrzebowych, które odczyta ksiądz. Jesteśmy mobilni, wystarczy kontakt telefoniczny. Mamy ogromne doświadczenie związane z organizacją pochówków. Wyróżnia nas profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Pomagamy. Z taktem, wyczuciem, szacunkiem

Dom pogrzebowy w Nowym Sączu oferuje szeroką gamę usług związanych z godnym pochówkiem. Wystarczy, że nam zaufasz, a my pomożemy Ci w tych trudnych i bolesnych chwilach. Nie będziesz sam. Zorganizujemy piękną uroczystość pogrzebową. Nasi doświadczeni pracownicy tworzą profesjonalny zespół i świadczą usługi na wysokim poziomie. Z wielkim taktem, wyczuciem oferują pomoc i wsparcie bliskim zmarłej osoby. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę.