Oferta

Trumny

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama trumien do pochówku, a także trumien kremacyjnych. Najczęściej wykonane są one z drzew dębowych i sosnowych. Wszystkie trumny znajdujące się w naszej ofercie posiadają bogate wykończenia, charakteryzują się szeroką kolorystyką i wykończeniami lakierniczymi (matowe oraz w połysku). W naszych oddziałach istnieje możliwość obejrzenia większości trumien.

Wieńce

Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Na swój sposób są niejednokrotnie wyrazem szacunku dla osoby zmarłej. Odpowiednio przygotowane kompozycje kwiatowe nadają ceremonii pogrzebowej delikatność. W związku z tym, oferowana przez nas florystyka pogrzebowa jest zawsze na najwyższym poziomie i przygotowana wyłącznie ze świeżych kwiatów.

Klepsydry

Klepsydra jest ważnym elementem przy informowaniu osób bliskich, przyjaciół oraz znajomych osoby zmarłej. Jest kluczową informacją kiedy zmarła bliska osoba oraz gdzie i o której godzinie odbędzie się pochówek. W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów klepsydr.