Nasze prosektorium w okolicach Nowego Sącza spełnia wszystkie wymagania

Prosektorium w okolicach Nowego Sącza jest czynne całodobowo. W każdym momencie jesteśmy w stanie przyjąć ciała i zająć się nimi w odpowiedni sposób. Posiadamy wszystkie certyfikaty i atesty, które są wymagane przez Unię Europejską. To potwierdza nasz profesjonalizm i kompetentne wykonywanie pracy, ale również gwarantuje, że usługi będą realizowane na najwyższym poziomie. Zgodnie z normami unijnymi posiadamy w prosektorium osobną kanalizację, filtry w wentylacji, odpowiednią klimatyzację oraz pomieszczenia, które można w łatwy sposób utrzymać w czystości i odkazić.

Zwłoki, które zostaną tutaj oddane, będą przechowane w odpowiednich warunkach. Chłodnie mają optymalne temperatury, które utrzymają ciała nienaruszone aż do ceremonii pogrzebowej. Do realizowanych zadań podchodzimy kompleksowo. Zajmujemy się wszystkim począwszy od badania do kosmetyki pośmiertnej. Troszczymy się o to, żeby ciało wyglądało estetycznie i podczas ostatniego pożegnania było zadbane. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z naszym prosektorium znajdującym się na terenie miasta Nowy Sącz.

Przygotujemy ciało zmarłego do pogrzebu

Jeżeli szukasz godnego zaufania domu pogrzebowego z prosektorium w mieście Nowy Sącz, służymy pomocą. Oferujemy w pełni wyposażone i profesjonalne pomieszczenia, w których wykonujemy pracę na bardzo wysokim poziomie. Na prośbę klienta dokonujemy sekcji zwłok, która często jest bardzo pomocna w celu odkrycia przyczyny zgonu. Kiedy osoba umiera poza szpitalem, wykonanie sekcji zwłok jest zalecane przez sąd, by ustalić, czy w śmierć nie ingerowała osoba trzecia.

W naszych chłodniach zapewniamy optymalne temperatury. Zajmujemy się również pośmiertną kosmetyką, przygotowując tym samym ciała do pogrzebu. Nasze usługi są wykonywane zawsze z pełnym profesjonalizmem i szacunkiem do zmarłych. Jesteśmy rzetelni i słowni. Stosujemy nowoczesne metody, które pozwalają zbadać ciała i zadbać o nie w odpowiedni sposób. Dzięki temu nie musisz przejmować się formalnościami związanymi z pogrzebem, bo zajmiemy się wszystkim z odpowiednią starannością. Zadbamy o To, by Twoi zmarli bliscy byli godnie pochowani.