Transport zwłok w Nowym Sączu spełniający wysokie standardy

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz okazanie należytego szacunku. Mamy za zadanie pomóc Państwu w tych ciężkich chwilach i jak najskrupulatniej wypełnić swoje obowiązki. Śmierć bliskiej osoby przychodzi najczęściej w najmniej spodziewanym momencie. Na szczęście nasza firma może się zająć transportem w każdym miejscu o każdej porze. Dystans ani godzina nie są dla nas problemem. Auta, którymi się przemieszczamy są regularnie konserwowane, tak aby były zawsze do dyspozycji i nigdy nie zawiodły na trasie. Zmieniamy olej i regularnie organizujemy przeglądy. Nasza firma oferuje usługi na najwyższym poziomie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z transportem zwłok w mieście Nowy Sącz, prosimy o kontakt.

Profesjonalnie i z szacunkiem - przewieziemy ciało zmarłego we wskazane miejsce

Jeżeli potrzebujesz transportu zwłok w mieście Nowy Sącz, oferujemy usługę, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Dysponujemy samochodem, który jest specjalnie przystosowany do przewozu zwłok. Dzięki temu jesteśmy w stanie odebrać ciało z dowolnego miejsca. Dodatkowo oferujemy transport zarówno w obrębie kraju jak i poza jego granicami. Wystarczy się z nami skontaktować i bez problemu dotrzemy do każdej lokalizacji.

Zwłoki odbieramy całodobowo, więc nie ma konieczności czekania aż wybije określona godzina. Można dzwonić do nas w każdej chwili. Posiadamy wszelkie zezwolenia, które są wymagane do przewozu zwłok. Zajmujemy się również załatwianiem wszelkich formalności i przygotowaniem niezbędnych dokumentów w odpowiednich placówkach i urzędach. Dzięki temu, że jesteśmy dostępni całodobowo, w każdym momencie możemy wysłać w dane miejsce samochód, który odwiezie zwłoki prosto do domu pogrzebowego. W przypadku transportu zwłok poza krajem, nie w Nowym Sączu, posiadamy specjalne trumny, które w odpowiedni sposób zabezpieczą ciało podczas przewozu i uchronią od nieprzewidzianych zniszczeń. Wszystkie nasze pojazdy spełniają unijne wymagania i zapewniają profesjonalną obsługę.